Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Гудима Роман Романович

  Гудима Роман Романович  
 

(18.03.1962 р. – 08.07.2012р.)

 
     
  Gudima  
     
 

Народився Гудима Роман Романович 18 березня 1962 року у м. Тернополі у сім’ї робітників. Навчався у СШ №16 м. Тернополя, яку закінчив у 1979 році. Після закінчення школи вступив до Тернопільського педагогічного інституту на факультет загально-технічних дисциплін, який закінчив у 1983 році. Після одержання диплому почав свій трудовий шлях на посаді керівника туристичного гуртка палацу піонерів. З 04 листопада 1983 року по 17 травня 1985 року служив у армії. Згодом він очолив туристсько-краєзнавчий відділ палацу піонерів м. Тернополя.

Роман Гудима активно брав участь у далеких і близьких мандрівках. Віддалені маршрути ІІІ категорії складності по Тянь-Шаню у 1986 році поклали вдалий початок підкорення високогірних районів. Вже у 1987-1988-мих роках відбулися дві туристські експедиції на Кавказ, а 1990-му році успішно був подоланий маршрут по Саянах. Вдалим був похід третьої категорії складності по Карпатах у 1989 році.

З 04 листопада 1992 р. Гудима Роман Романович очолював колектив Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Протягом цих двадцяти років він став досвідченим туристом і педагогом, віце-президентом обласної Федерації спортивного туризму України, суддею Національної категорії зі спортивного туризму, за успішну діяльність був відзначений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

 
     
  Gudima2  
     
 

8 липня 2012 року на 51-му році раптово обірвалося життя Гудими Романа Романовича — директора Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Світла пам'ять про Романа Романовича – чуйного, доброзичливого, висококваліфікованого спеціаліста, людину, яка була здатна запалити колег своїми ідеями і крок за кроком, незважаючи на перешкоди, спрямовувати всі сили на їх втілення - назавжди залишиться у наших серцях.

 

Меню

Free Joomla! template by L.THEME