Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Ігнатенко Володимир Пилипович

 

Ігнатенко Володимир Пилипович

 
 

(09.05.1946 – 27.03.2013)

 
     
  Ignatenko V P  
 

Майстер спорту СРСР з гірського туризму, суддя І категорії зі спортивного туризму, голова обласної дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії (1997 – 2011 рр.), відмінник освіти України.

Стаж в КЗ „ДДЮЦМС” ДОР складає 35 років.

 
     
 

Народився Ігнатенко Володимир Пилипович 09 травня 1946 року у місті Челябінську в родині військовослужбовця. У 1961 році закінчив школу в місті Хоролі (Полтавська область). Після закінчення школи вступив до Дніпропетровського індустріального технікуму, який закінчив у 1966 році. З 1962 року почав займатись туризмом. У 1976 році закінчив Дніпропетровський гірничий інститут. Під час навчання та після закінчення ВНЗ працював у КБ „Південне” (Дніпропетровськ).

У 1969 році Володимир Пилипович вступив у секцію туристів спортивного клубу „Метеор”. З 1972 року здійснював гірські походи по Центральному Кавказу, Паміру, Тянь-Шаню.

З 1978 року почав працювати керівником гуртка в обласній станції юних туристів. У 1982 році став Чемпіоном УРСР та бронзовим призером СРСР (серед клубів СРСР) за експедицію Камчатка – Чукотка.

У 1985 році йому присвоєно звання інструктор гірського туризму.

У 1989 році присвоєно розряд кандидат у майстри спорту з гірського туризму СРСР, з 1990 року – майстер спорту з гірського туризму СРСР.

З травня 1992 року прийнятий на посаду методиста Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва.

Протягом цих років він був досвідченим туристом і педагогом, головою обласної дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії, суддею І категорії зі спортивного туризму, за успішну діяльність був відзначений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”.

Володимир Пилипович здійснив 62 категорійних та 58 некатегорійних походів з учнівською та студентською молоддю і дорослими, маршрутами пішохідного, гірського та лижного туризму, в районах Алтаю, Саян, Камчатки, Чукотки, Каракумів, Кизилкумів.

Він триразовий призер Чемпіонатів СРСР та УРСР зі спортивних туристських походів, восьмикратний призер Чемпіонатів України зі спортивних туристських походів.

27 березня 2013 року на 67-му році після довготривалої хвороби пішов із життя Володимир Пилипович Ігнатенко.

КЗ „ДДЮЦМС” ДОР починаючи з 2014 року щорічно проводить обласний фестиваль туристичних відеофільмів, присвячений пам’яті Володимира Пилиповича Ігнатенка.

 

Меню

Free Joomla! template by L.THEME