Notice: Trying to get property of non-object in /home/ukrjunt1/domains/ukrjuntur.org.ua/public_html/plugins/content/socialbuttons/socialbuttons.php on line 61

З  1 по 5 лютого 2018 року у с. Буковець Верховинського району Івано-Франківської області було проведено 4-й Чемпіонат України серед юнаків з лижного туризму. Проводили  змагання  Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Івано-Франківським обласним державним центром  туризму і краєзнавства учнівської молоді. В Чемпіонаті взяли участь 10 команд з 6 областей України: Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької.

Програмою Чемпіонату було передбачено проведення трьох дистанцій. Розпочались змагання з дистанції «Смуга перешкод». На цій дистанції перемогу здобула команда Івано-Франківської області, друге місце посіла команда Рівненської області, третіми стала команда з Волині.

Другою була нова експериментальна дистанція -  естафета на «Смузі перешкод», яку підготувала бригада суддів з Волинського ЦТСЕ. Незважаючи на несприятливі погодні умови боротьба серед команд була напруженою та цікавою. Більш підготовленими та азартними були учасники команди Волинської області, яка і посіла перше місце. Друге місце у юних лижників з Івано-Франківщини, третє у Рівненської області.

В третій день змагань учасникам пощастило позмагатися дійсно в зимових сніжних умовах на довгій дистанції «Лижний маршрут». І на цей раз боротьба була між трьома лідерами. Першою стала команда Івано-Франківської області,  другою команда Волинського ЦТСЕ,  третьою команда Рівненської області. 

Так само розподілились призові місця у загальнокомандному заліку.  Чемпіонське звання у команди з Івано-Франківської області, другі спортсмени з Волині, треті з Рівненщини.

Переможці та призери Чемпіонату, учасники команд були нагороджені дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Команди в окремих видах та загальнокомандному заліку та  тренери команд призерів отримали дипломи Міністерства освіти і науки України. У загальнокомандному заліку командам вручені були кубки.

На сайті Центру у розділі "Робота центру. Відділ спортивного туризму" розміщенно протоколи змагань.

ЧУ л 1ЧУ л2ЧУ л3ЧУ л4ЧУ л5ЧУ л6ЧУ л7ЧУ л8ЧУ л9ЧУ л10ЧУ л11ЧУ л12ЧУ л13ЧУ л14ЧУ л15ЧУ л16