III (Всеукраїнська) військово-патріотична дитячо-юнацька гра "Джура"
18 серпня 2015 року, с.Пустовійтівка

У цей день на наше вранішнє коло (збірку) завітав сільський голова с. Пустовійтівка Петро Миколайович Тронь. Разом з джурами він виконав державний гімн України та побажав усім щасливої дороги та перемог у змаганнях. В свою чергу усі джури подякували керівництву села за турботу та гостинність.

Після сніданку учасники ІІІ етапу гри зібравши свій наметовий табір здійснили переїзд у місто Ромни. Вишикувавшись за військовим оркестром колоною, джури пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста до парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка. Перед величним пам’ятником великому поету вишикувались джури та гості міста.

Привітати юних джур прийшли: міський голова м. Ромни Сергій Андрійович Салатун, заступник міського голови м. Ромни Ігор Володимирович Тетірко, начальник відділу освіти м. Ромни Ірина Олексіївна Івницька, директор обласного Сумського центру позашкільної освіти та роботи з обдарованими дітьми Л.В.Тихенко, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Олександрович Білоха, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій Іванович Бондаренко.

З вітальним словом перед присутніми виступив міський голова С. А. Салатун, а також учасник АТО з міста Ромни Андрій Куриленко. Піснею «Їхали козаки» привітав усіх присутніх Ярослав Вовненко - лауреат дитячих міжнародних конкурсів. Побажала всього найкращого та вручила усім роям пам’ятні подарунки Олена Іванівна Попова – начальник департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації. Джури отримали у подарунок гарні книги про місто та кінофільм про життя П.І.Калнишевського.

Закінчилося свято виступом вокального ансамблю «Радість», які презентували свою пісню «Рідне місто». По закінченню урочистої частини, учасники ІІІ етапу гри вирушили екскурсійними маршрутами міста Ромни.

Обідали джури у чудовій Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів імені П.І.Калнишевського. Після обіду учасники ІІІ етапу здійснили цікаву екскурсію по школі, яка вважається найстарішою у місті, так як започаткувалась у 1897 році як жіноча гімназія. На даний час у школі навчається більше 800 учнів, а сама школа працює під патронатом Києво – Могилянської академії. Інформацію про історію школи надала директор Валентина Володимирівна Судьїна у вигляді цікавої презентації.  Приємною несподіванкою був чудовий концерт талановитих учнів цієї школи, який і закінчив наше незабутнє перебування на землях Сумщини.

Великою колоною з 19 автобусів учасники гри «Джура» вирушили в село Вельбівка Гадяцького району Полтавської області. На цей раз джури завітали у дитячий табір «Горизонт». Хлібом – сіллю та козацькою вартою зустріли всіх учасників гри працівники табору.

На урочистому вечірньому колі (збірка) перед джурами з вітальними словами виступили начальник департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Євген Анатолійович Ленський та директор Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату Ольга Григорівна Беседа.

Закінчився день етнодискотекою, яку проводили студенти  Гадяцького державного училища культури ім. І.П.Котляревського.

 

IMAG0576

 

IMAG0598

 

IMAG0606