III (Всеукраїнський) етап військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Джура"

20 серпня 2015 року, с. Вакуленці

Зведений загін джур здійснив переїзд в село Вакуленці. Учасники ІІІ етапу прибули у розташування військової частини В 0213. Гостинно зустріли джур командир частини полковник Ігор Олександрович Міцюк та особовий склад. У розташування частини до участі у ІІІ етапі гри «Джура» долучилися (поза конкурсом) вихованці Київського військового ліцею ім. І.Богуна.

 

2

 

c_350_250_16777215_00_images_stories_2015_Patrioty_Dghura_2015_zvit5_0.jpg

 

01

 

1

 

 

Після облаштування табору у військових наметах та обіду джури пройшли військовий вишкіл за програмою: джури похідними колонами здійснили перехід до спеціально облаштованого навчального тренувального майданчика. Програмою вишколу було передбачено зустріч з військовослужбовцями, ознайомлення з їх умовами розміщення та зразками інженерної військової техніки, вивчення, розбирання та складання АК, спорядження магазинів АК патронами; вивчення правил підготовки до стрільби, ведення стрільби холостими патронами; вивчення засобів захисту, одягання ЗЗК.

 

4

 

3

 

5

 

6

 

 7

 

8

Найзахопленішим моментом вишколу стало знайомство джур з волонтерами- медиками, які продемонстрували свої навички роботи в умовах бойових дій.

Завершився день публічним захистом звітів про «Добре діло».