III (Всеукраїнський) етап військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Джура"

23 серпня 2015 року, с.Вакуленці

Сьогодні Україна відмічає День державного прапора України. У зв'язку з цим, вже о 8.00 годині ранку автобуси з учасниками ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2015: Гетьманська Україна» вирушили до міста Полтави,  щоб о 9.00  прийняти участь в урочистостях, приурочених до дня державного прапора України.

Біля Полтавського краєзнавчого музею, навпроти пам’ятника Т.Г.Шевченку, вишикувалися рої з державними прапорами. Ройові з кожного рою розгорнули перед учасниками дійства великий прапор України.

 

IMAG0766

 

IMAG0785

 

IMAG0804

 

IMAG0808

 

IMAG0795

 

IMAG0830

 

IMAG0835

 

 

Безпосередньо учасники АТО Юліан Матвійчук, В'ячеслав Бондарчук та Євген Сірко урочисто винесли прапори, які були головним символом України та непокорності в зоні АТО до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку. Право покласти квіти до підніжжя великому кобзарю отримали джури з найкращих роїв.

Також з вітальним словом до усіх присутніх звернулися: заступник голови Полтавської ОДА Олег Євгенович Бругло, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Пилипович Микитчук та учасник АТО, секретар Полтавського осередку союзу ветеранів АТО Віталій Борисович Дегтяр.

Одразу після закінчення урочистостей рої був даний старт інтелектуально-екстримальної гри по методиці гри «Квест». Також на учасників ІІІ етапу чекало екскурсійне відвідування об’єктів культурної спадщини – Державного історико – культурного заповідника «Поле Полтавської битви», Музей дальньої та стратегічної авіації та краєзнавчий музей.

Урочисте закриття табору ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура-2015: Гетьманська Україна» на останні й вечірній збірці, під час якої джури отримали козацькі грамоти, подяки та медалі на згадку про «Джура-2015: Гетьманська Україна».

Перед джурами з вітальними словами виступили: начальник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євген Анатолійович Ленський, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталія Володимирівна Савченко, директор Міжнародної Благодійної Установи «Центр Національного Відродження» Тарас Іванович Рондзістий, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Вікторович Комісар.

По завершенню урочистостей учасників вітали показовим виступом юні десантники –гуртківці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а також юні джури Одещини запросили усіх присутніх до міста Одеси.

Вечір закінчився етнодискотекою.