26 травня 2016 року в Міністерстві освіти та науки України відбувся Всеукраїнський семінар відповідальних за організацію роботи з національно-патріотичного виховання обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів.

            Семінар організований Міністерством освіти і науки України та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Міністерством соціальної політики, Інститутом модернізації змісту освіти, ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія». На семінарі були присутні представники обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів.

На семінарі розглядались питання організації національно-патріотичного виховання  в регіонах України, зокрема стосовно підготовки до III (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В рамках семінару головні спеціалісти відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти та науки України Грива А. М. та Бут С. В., директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Савченко Н. В., заступник директора з виховної роботи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Бондарчук Д. О., завідувач організаційно-масового відділу Центру патріотичного виховання дітей та молоді Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Бондарчук О. С. розповіли про найкращі приклади роботи з національно-патріотичного виховання в Україні, ознайомили з переліком нормативно-правових документів необхідних при підготовці до III (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), презентували методичні рекомендації «Гра «Джура» у дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку» і багато іншого.

Начальник відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти Корецька Л. В. презентувала кращі методичні напрацювання Інституту модернізації змісту освіти з позашкільної освіти та виховної роботи, плани інституту та майбутні конкурси з питань національно-патріотичного виховання.

            Заступник генерального директора ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» з виховної роботи Бездень В. М. розповів про особливості проведення тематичних змін,  правила прийому та перебування учасників тематичних змін в  ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія».

            Головний спеціаліст відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей департаменту оздоровлення та санітарно-курортного лікування Міністерства соціальної політики України Редько А. А. розповіла про порядок надання та розподілу путівок до ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», категорії дітей, яким надаються безоплатні путівки.

В рамках круглого столу кожен учасник семінару мав змогу поставити питання стосовно організації III (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  у 2016 році безпосередньо організаторам гри, обмінятись досвідом роботи, отримати контакти, перелік необхідної документації та ін. Також кожен учасник семінару висловив свої пропозиції що до Умов проведення III (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2016: Хаджибейська Січ».

fTygLB-S7ZI