До Всесвітнього Дня туризму

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша земля.

25 жовтня 2016 року в м. Києві (Гідропарк) відбулися заходи до Всесвітнього Дня туризму. Свято для дітей та дорослих організували працівники Київського палацу дітей та юнацтва. У заході взяли участь гуртківці Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. У рамках заходу проводилась першість серед школярів Києва зі спортивного орієнтування «Осіннє листя». Серед призерів змагань були і вихованці Центру.

  Гуртківці брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, майстер-класах: «Скеледром», «Павутина», «Ліана»,  «Архітектурна вікторина»,  «Географічна вікторина»  та ін.

Юні туристи-краєзнавці змагалися, спілкувалися, вболівали один за одного.

Захід пройшов в атмосфері радісного свята, яку творили самі учасники, а це були вихованці наших колег – керівників гуртків – Наровлянського О.Д.. Наровлянської М.Д., Фурманюк О.Л., Пшінки Б.О.

 

image1

 

image2

 

image3

 

image4