Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді

Cортувати новини за напрямом

 

 

104

На Тернопільщині відбувся семінар директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

Минулого тижня на Тернопільщині відбувся семінар-практикум директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою «Формування системи патріотичного виховання дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи». Захід організований Міністерством освіти і науки України,  Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА та Тернопільським обласним  комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Учасники семінару-практикуму ознайомились із станом розвитку освіти Тернопілля, системою туристсько-краєзнавчої роботи в освітніх закладах як важливого чинника національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, перспективними видами туризму краю.

До уваги керівників закладів  був представлений досвід роботи Борщівського будинку дитячої творчості з організації фольклорно-етнографічних заходів як засобів краєзнавчої освіти. Під час етнографічного дефіле «Борщівська скриня» вихованці закладу розповіли історію Борщівської вишивки та національного костюму.

У Державному історико-культурному заповіднику м. Збаража відбулися презентації сучасних форм  і методів  роботи  гуртка  «Джура»

ЗОШ I – III ст. м. Збаража, партнерства Бережанського центру дитячої творчості з державними архітектурно-історичними заповідниками «Канікули в Бережанському замку».

Директори закладів ознайомилися з досвідом роботи військово-патріотичного клубу «Морські соколи» ЗОШ № 24 м. Тернополя.

Музеї «Витоки» Української гімназії ім. І. Франка м. Тернополя, Борщівського агротехнічного коледжу та Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату I – III ст., що відвідали учасники заходу, є дієвими осередками навчально-виховного процесу, де проводяться освітні та виховні заходи для дітей, батьків та громадськості.

Учасники семінару-практикуму ознайомилися з виховним потенціалом історико-культурних та релігійних об’єктів, археологічною та історико-культурною спадщиною Поділля, відвідали печеру «Кришталева», де вже 50 років поспіль Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводяться змагання серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування.

Керівники гуртків позашкільних навчальних закладів Кременецького району провели захоплюючі майстер-класи «Мандруймо з нами», «Виготовлення ляльки-мотанки», «Оберіг мого дитинства» (виготовлення виробів з ниток) та інші,  а вихованці Кременецького районного центру дитячої творчості - інсценізацію легенди про Ірву «Легенди сивої давнини». Увазі керівників закладів були представлені виставки «Червона книга Кременеччини», «Вишивка – мистецтво душі моєї».

На завершення семінару-практикуму відбувся круглий стіл з питань подальшого розвитку позашкільної освіти в контексті нового Закону України «Про освіту» та удосконалення форм і методів туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю, національно-патріотичного виховання юних громадян України.DSC03726 copyDSC03704 copyDSC03705 copyDSC03707 copyDSC03710 copyDSC03754 copyDSC03758 copyDSC03743 copy copy1

Обласні центри патріотичного виховання, краєзнавства, туризму та станції юних туристів

Календар_заходів

Липень 2020
Н Пн В Ср Ч Пт Сб
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Партнери

Ми тут

 

 

12314

Меню

Free Joomla! template by L.THEME