Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді

Омельченко Дмитро Григорович

c_350_250_16777215_00_images_kollektiv_Omelchenko_1.jpg

 

Омельченко Дмитро Григорович

заступник директора з навчально-виховної роботи

Народився 03 листопада 1952 року в с. Станіславчик Шполянського району на Черкащині. Десятирічку закінчив у 1970 році; з 1970 по 1972 рік служив у війську. Після демобілізації працював на Київському заводі „Арсенал”.

З 1973 по 1978 рік навчався у Київському державному педагогічному інституті ім. М. Горького (тепер – університет ім. М.П.Драгоманова). Вчителював у школах Київської області та м. Києва.

19 серпня 1991 року був прийнятий на посаду заступника директора Республіканської станції юних туристів, сьогодні – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

За свою працю та громадську роботу нагороджений Грамотами Київського міського та ряду обласних управлінь освіти. Серед відомчих нагород – Почесні Грамоти Міністерства освіти і науки України, Знак „Відмінник освіти України”, Знак „Софія Русова”.

Відзначався Почесними грамотами інших центральних відомств та Всеукраїнських громадських організацій.

Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Обраний членом Президії Правління Національної спілки краєзнавців України та членом Вченої Ради Українського географічного товариства.

Життєве кредо: „Праця – найважливіше джерело життєвого та професійного успіху”, а педагогічне – „Дитина має право на помилку та на партнерське спілкування з дорослими”.

Меню

Free Joomla! template by L.THEME