З 10 по 15 липня 2016 року у мальовничому місці поблизу села Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області  відбувся 45-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму. 

         Захід проводився Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Івано-Франківським обласним державним  центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України.

         На офіційному відкритті всеукраїнських змагань учасників змагань вітали  директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Савченко Н.В, директор Івано-Франківського обласного державного  центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Косило М.Ю., директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Кімакович В.Є., голова Долинської районної державної адміністрації Мазур Ю.Й., начальник управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Сподар В.С. Вони  побажали  учасникам Чемпіонату гідних перемог і гарних вражень від перебування у мальовничому і гостинному Прикарпатті.

Цього року боротись за призові місця на такому масштабному спортивному змаганні  зібралися 178 спортсменів – представники 23 команд від областей України  (крім Луганської, Київської та Одеської), м. Київ та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. До суддівства було залучено 75 суддів вищих суддівських категорій з усієї України.

Чемпіонат проводились на дистанціях ІІІ –ІV класу відповідно до чинних Правил змагань зі спортивного туризму. Команди змагалися на дистанціях «Крос-похід», «Смуга перешкод» (командні змагання), «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання).

Призові місця розподілились наступним чином:

На дистанції «Смуга перешкод (командні змагання):

І місце   – команда Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

ІІ місце  – команда Херсонської області;

ІІІ місце – команда Чернігівської області.

На дистанції «Крос-похід»:

І місце   –  команда Миколаївської області;

ІІ місце  – команда Івано-Франківської області;

ІІІ місце – команда Херсонської області.

На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання):

І місце   – команда Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

ІІ місце  – команда Вінницької  області;

ІІІ місце – команда м. Києва.

Переможцями Чемпіонату в загальнокомандному заліку стали:

І місце   – команда Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

ІІ місце  – команда Херсонської області;

ІІІ місце – команда Миколаївської області.

         Команди-переможці, окремі учасники та тренери цих команд  нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кубками, медалями та призами від спонсору змагань «Мотузковий парк «Тарзан».

Усі юні туристи  отримали пам’ятні подарунки від Івано-Франківського обласного державного  центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на згадку про чудовий край.

Протоколи змагань

 

Chemp-12

 

Chemp-51

 

Chemp-312

 

 

 

1

 

3

 

Chemp-221

 

4