logo.png

Вітаємо директора Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Косила Михайла Юрійовича з успішним захистом дисертації  «Розвиток туристсько-краєзнавчої роботи у позашкільних навчальних закладах України (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)» на здобуття вченого ступеню кандидата педагогічних наук!

Бажаємо нових успіхів та досягнень!

logo.png

Вітаємо директора Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Косила Михайла Юрійовича з успішним захистом дисертації  «Розвиток туристсько-краєзнавчої роботи у позашкільних навчальних закладах України (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)» на здобуття вчченого ступеню кандидата педагогічних наук!

Бажаємо нових успіхів та досягнень!

20171026 122050 1

 

         24-27 жовтня 2017 року в конференц-залі Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (м. Київ) пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році (категорія Навчальна література з військово-патріотичного напряму позашкільної освіти).

         За результатами оцінювання був визначений 1 переможець, 1 лауреат та 8 учасників в...

DSC 0031

З 03 по 05 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» Дніпропетровської обласної ради проведено Всеукраїнський семінар-практикум директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою «Сучасні підходи до реалізації державних програм та проектів в позашкільних навчальних закладах відповідно...

DSC 0031 копия

 

З 03 по 05 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» Дніпропетровської обласної ради проведено Всеукраїнський семінар-практикум директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою «Сучасні підходи до реалізації державних програм та проектів в позашкільних навчальних закладах...

logo.png

На сайті Центру у розділі "Робота центру. Відділ спортивного туризму." розміщено протоколи 3-го Чемпіонату України серед юнаків з гірського туризму.

c_200_150_16777215_00_images_logotip_dzhura_sajt.png

 

Ювілейний Х Всеукраїнський етап гри «Сокіл» («Джура»)

відбудеться у 2018 році на Київщині

 

     24 серпня 2017 року в День Незалежності України у Харкові відвідуванням юних джур концерту «Океана Ельзи» завершився черговий сезон «Джура-2017». ІХ Всеукраїнський етап підвів риску під заходами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),

image009

DSC03726 copy

 

Минулого тижня на Тернопільщині відбувся семінар-практикум директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою «Формування системи патріотичного виховання дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи». Захід організований Міністерством освіти і науки України,  Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, управлінням освіти і науки Тернопільської...

DSC 0963

14 вересня 2017 року на базі дитячого оздоровчого табору «Золотий колос» Нововодолазького району Харківської області відбулося відкриття змагань на Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму.
Змагання проводяться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.
У змаганнях...