Обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти Рівненщини

З 23 по 26вересня 2016 року у лісовому масиві, що поблизу с. Хрінники Демидівського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти.

У заході взяли участь 32 команди із 15 територій області, всього - більше 200 учасників, серед них 15 команд працівників навчально-виховних закладів, 7 команд ветеранів-туристів та 10 команди працівників управлінь, відділів освіти.

Ідея проведення таких туристичних змагань уперше була втілена в життя 35 років тому, в 1981 році. І, як виявилося, знайшлося чимало людей, які з радістю обмінюють пасивне нудьгування та трудові будні на романтику та азарт туристичних походів.

Учасники змагалися на дистанціях з водного, велосипедного, пішохідного туризму та спортивного орієнтування на місцевості. І хоча проводяться вони щороку, такого ентузіазму в подоланні дистанцій, кількості учасників та глядачів, як цьогоріч, організатори не пам’ятають уже давно!

Хотілось би відзначити, що команду управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації в складі Пекарського О.М. (заступник начальника управління, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей ) та Сидорука С.М. (начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти) яку очолив Таргонський Г.М. (начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації). Достойний приклад для управлінців-освітян області!!

Переможцями обласних змагань зі спортивного туризму серед працівників навчально-виховних закладів освіти стали:

І місце – команда Дубенського району;

ІІ місце – команда Млинівського району;

ІІІ місце – команда Рівненського району.

Переможцями обласних змагань серед працівників управлінь, відділів освіти визнано:

І місце – команда Рівненського району;

ІІ місце – команда Сарненського району;

ІІІ місце – команда Зарічненського району.

Переможцями обласних змагань серед ветеранів-туристів стали:

І місце – команда Рівненського району;

ІІ місце – команда Рокитнівського району;

ІІІ місце – команда Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами та кубками управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації. Але переможених на зльоті не було! Прекрасна природа, голуба перлина Демидівщини - Хрінницьке водосховище, позитивні враження, нові зустрічі та знайомства – стали неоціненною нагородою кожному учаснику змагань.

Окрема подяка відділу освіти Демидівської районної державної адміністрації за належнийрівень проведеної роботи з обладнання місць розташування наметових таборів, організації святкового відкриття та закриття змагань, охорони правопорядку.

c_350_250_16777215_00_images_novini__-2016_005.jpg

 -2016 025

 -2016 063

 -2016 127

 -2016 139

 

Методичний відділкомунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної