10 квітня 2016 року в історико-краєзнавчому музеї туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» Варвинського районного Будинку школярів відбулася зустріч вихованців клубу з воїнами АТО, нашими земляками В.М.Чаленком, А.В.Телевним та волонтером В.І.Борсуком. Воїни поділилися з дітьми враженнями про армійську службу, розповіли про бої, в яких брали участь, про пережиті втрати друзів і запевнили, що і надалі будуть захищати нашу країну від посягань російських агресорів. Діти уважно слухали героїв-земляків, ділилися своїми переживаннями щодо війни на нашій землі, діти привітали гостей квітами.

Волонтер, а в минулому воїн-афганець - В.І.Борсук подарував у музей прапор України, який привіз із зони АТО з автографами воїнів захисників України. Гості - воїни 93-ої ОМБр гвардії капітан Чаленко і гвардії сержант Телевний залишили свої автографи на прапорі.

Присутні на зустрічі батько воїна В.І.Телевний та мати загиблого воїна Козленка І.М. Людмила Семенівна побажали всім присутнім мирного неба і злагоди нашому житті.

DSCF0111

DSCF0104

DSCF0127