8 квітня 2016 року на базі туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» Варвинського районного Будинку школярів Чернігівської області відбувся районний семінар директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою: «Музей навчального закладу як осередок патріотичного виховання учнівської молоді»

Програмою семінару було передбачено:

презентація діяльності туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка»;

відкриття експозиції про антитерористичну операцію на сході України;

виховний захід «Рушники моєї бабусі»;

показові виступи вихованців туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка».

У роботі семінару та відкритті нової експозиції музею взяли участь учасники АТО С.М.Дзюба, В.М.Чичота, В.І. Яцков та волонтери Я.П.Борщ, В.І.Рокочий, які розповіли педагогам про події на Сході України, героїзм і стійкість наших воїнів, їх готовність та рішучість відстоювати територіальну цілісність нашої країни.

У роботі семінару взяла участь Голова Варвинської районної державної адміністрації Л.В.Доля. Любов Вікторівна зазначила, що туристсько-краєзнавчий клуб «Ніка» – це дійсно гордість Варвинщини, за якою стоїть велика праця педагогів закладу та керівника клуб «Ніка» Олега Прими і його вихованців. Завжди приємно радують різноманітність напрямів діяльності цього клубу та результативність краєзнавчо-пошукової роботи. У клубі виховуються справжні патріоти, проходить формування у дітей важливих моральних принципів, перевірка фізичної витривалості тощо.

Органи місцевої влади і надалі робитимуть усе можливе для підтримки ентузіастів туристсько-краєзнавчої роботи в районі та їх талановитих вихованців.

IMG 2768

IMG 2796

IMG 2808

IMG 2822