c_350_250_16777215_00_images_III_etap_Dzhura_Kharkiv_18300891_735757936585237_7507628193116048308_n.jpg

 

ПРОТОКОЛ

конкурсу строю та пісні «Впоряд»

 

                                                                                                                       16 серпня 2017 року

№ з/п

Область (рій)

1 суддя

2 суддя

3 суддя

Сума балів

Місце

 

Хмельницька

217

220

220

657

І

 

Черкаська

203

214

212

629

ІІ

 

Волинська

195

212

211

618

ІІІ

 

Дніпропетровська

201

209

198

608

4

 

Луганська

199

205

193

597

5

 

Одеська

197

207

193

597

5

 

Запорізька

202

200

193

595

7

 

Херсонська

207

196

188

591

8

 

Чернігівська

204

186

199

589

9

 

Київська

199

195

193

587

10

 

Полтавська

202

199

183

584

11

 

Львівська

196

192

193

581

12

 

Чернівецька

196

194

191

581

12

 

Житомирська

196

198

185

579

14

 

Миколаївська

193

198

174

565

15

 

Івано-Франківськ

190

187

185

562

16

 

Донецька

197

185

176

558

17

 

Сумська

199

183

174

556

18

 

Харківська

185

185

178

548

19

 

Кіровоградська

184

186

170

540

20

 

Вінницька

182

179

170

531

21

 

Тернопільська

182

178

170

530

22

 

Закарпатська

182

175

172

529

23

 

м. Київ

173

165

165

503

24

 

Рівненська

150

136

133

419

25

 

м. Харків

-

-

-

0

26

 

 

 

ПРОТОКОЛ

творчо-мистецького звіту «Ватра»

 

                                                                                                                                                                                                                                      17 серпня 2017 року                                                                                                                                                                    

№ з/п

Область (місто)

1 суддя

2 суддя

3 суддя

4

суддя

Сума балів

Місце

1

Полтавська

94

107

107

108

416

І

2

Львівська

98

100

98

96

392

ІІ

3

Рівненська

90

104

95

101

390

ІІІ

4

Харківська

94

100

98

97

389

4

5

Хмельницька

97

97

99

95

388

5

6

Волинська

94

99

97

93

383

6

7

Чернівецька

88

99

98

97

382

7

8

Чернігівська

90

96

96

95

377

8

9

Дніпропетровська

90

94

102

90

376

9

10

Запорізька

86

90

100

88

364

10

11

Київська

95

94

84

90

363

11

12

Черкаська

91

93

93

82

359

12

13

Донецька

95

83

90

83

351

13

14

Житомирська

94

75

90

87

346

14

15

Закарпатська

87

83

82

92

344

15

16

Тернопільська

100

78

86

75

339

16

17

Луганська

83

84

81

85

333

17

18

Херсонська

90

76

85

80

331

18

19

Івано-Франківська

92

81

66

86

325

19

20

Вінницька

86

87

75

72

320

20

21

Сумська

91

75

78

70

314

21

22

Миколаївська

87

64

78

73

302

22

23

м. Київ

80

69

64

68

281

23

24

Кіровоградська

76

64

54

57

251

24

25

Одеська

71

57

55

47

230

25

26

м. Харків

0

0

0

0

0

26

 

 

ПРОТОКОЛ

інтелектуально-творчого завдання «Пластун» («Квест»)

                                                                  

                                                                                            20 серпня 2017 року

Область (місто)

Результат

Час

Місце

1.      

Харківська

210

0:58

І

2.      

Херсонська

207

1:04

ІІ

3.      

Київська

203

1:12

ІІІ

4.      

Івано-Франківська

199

1:08

4

5.      

Черкаська

196

2:00

5

6.      

Чернігівська

195

1:14

6

7.      

Одеська

191

1:19

7

8.      

Волинська

190

1:39

8

9.      

м. Київ

189

1:27

9

10.            

Луганська

186

1:05

10

11.            

Полтавська

186

1:17

11

12.            

Житомирська

184

1:43

12

13.            

Дніпропетровська

182

1:45

13

14.            

Вінницька

182

2:00

14

15.            

Тернопільська

181

1:38

15

16.            

Донецька

177

1:26

16

17.            

Миколаївська

175

1:06

17

18.            

Хмельницька

172

1:59

18

19.            

Сумська

171

1:35

19

20.            

Львівська

168

1:43

20

21.            

Чернівецька

167

1:00

21

22.            

Рівненська

158

1:20

22

23.            

Закарпатська

137

2:00

23

24.            

Кіровоградська

134

2:00

24

25.

Запорізька

105

1:13

25

26.

м. Харків ( п/к )

166

1:29

26

 

 

ПРОТОКОЛ

інтелектуальної гри-вікторини «Відун»

 

                                                    19 серпня 2017 року

№ з/п

Область (рій)

І етап

ІІ етап

Сума балів

Місце

 

Харківська

68

54

122

І

 

Сумська

63

53

116

ІІ

 

Київська

63

47

110

ІІІ

 

Черкаська

64

41

105

4

 

Чернівецька

65

39

104

5

 

Полтавська

54

39

93

6

 

м. Київ

47

41

88

7

 

Хмельницька

49

35

84

8

 

Івано-Франківська

45

39

84

9

 

Житомирська

44

38

82

10

 

Чернігівська

48

25

73

11

 

Рівненська

46

27

73

12

 

Тернопільська

38

27

65

13

 

Волинська

39

26

65

14

 

Дніпропетровська

39

25

64

15

 

Львівська

40

19

59

16

 

Херсонська

33

26

59

17

 

Луганська

34

15

49

18

 

Запорізька

31

17

48

19

 

Одеська

30

18

48

20

 

Донецька

31

13

44

21

 

Вінницька

34

9

43

22

 

Кіровоградська

25

13

38

23

 

Закарпатська

22

14

36

24

 

Миколаївська

25

8

33

25

 

м. Харків

27

22

49

26

 

 

ПРОТОКОЛ

конкурсу «Бівак» («Таборування»)

 

 

                                                                                                                       22 серпня 2017 року

№ з/п

Область (рій)

1 суддя

2 суддя

3 суддя

4

суддя

5

суддя

Сума

штрафних балів

Місце

 

Черкаська

0

0

0

0

2

2

І

 

Харківська

0

0

0

0

3

3

ІІ

 

Донецька

0

1

0

0

3

4

ІІІ

 

Волинська

3

7

0

0

15

25

4

 

Запорізька

0

0

2

17

6

25

4

 

Вінницька

2

0

4

17

3

26

6

 

Житомирська

0

2

2

10

13

27

7

 

Івано-Франківська

6

4

7

8

2

27

7

 

Луганська

8

2

10

10

4

34

9

 

Одеська

12

7

4

5

11

39

10

 

м. Київ

0

2

16

16

5

39

10

 

Рівненська

2

1

18

17

6

44

12

 

Полтавська

2

0

31

15

4

52

13

 

Тернопільська

4

5

23

17

10

59

14

 

Сумська

41

2

6

10

3

62

15

 

Львівська

4

5

27

28

5

69

16

 

Чернівецька

0

2

35

37

3

77

17

 

Чернігівська

29

2

24

17

5

77

17

 

Хмельницька

40

1

15

16

8

80

19

 

Херсонська

31

3

17

32

1

84

20

 

Київська

9

1

39

34

2

85

21

 

Дніпропетровська

19

6

29

30

5

89

22

 

Закарпатська

7

0

22

43

22

94

23

 

Миколаївська

28

7

11

16

36

98

24

 

Кіровоградська

5

5

52

52

13

127

25

 

м. Харків (п/к)

-

-

-

-

-

-

26

 

 

ПРОТОКОЛ

звитяжних змагань «Лава на лаву»

 

 

                                                                                         19 серпня 2017 року

№ з/п

Область, рій

Місце

1

Чернігівська, рій «Фортеця»

І

2

Чернівецька, рій «Хотинські козаки»

ІІ

3

Житомирська, рій «Нащадки козаків»

ІІІ

 

 

 

ПРОТОКОЛ                

 змагання «Стрільба»

 

 

                                                                                                                       15 серпня 2017 року

з/п

Рій, область

Сума

балів

Місце

1.       

Черкаська область, рій «Терен»

247

І

2.       

Харківська область, рій «Безстрашні мурахи»

245

ІІ

3.       

Луганська область, рій «АРГОС»

241

ІІІ

4.       

Вінницька область, рій «Корделія»

237

4

5.       

Чернігівська область, рій «Фортеця»

235

5

6.       

м. Київ область, рій «Дніпро»

232

6

7.       

Миколаївська область, рій «Сокіл»

231

7

8.       

Херсонська область, рій «Степові орли»

230

8

9.       

Полтавська область, рій «Котелевські гарди»

227

9

10.   

Одеська область, рій «Чорноморські козаки»

222

10

11.   

Дніпропетровська область, рій «Фенікс»

220

11

12.   

Львівська область, рій «Родяни»

219

12

13.   

Запорізька область, рій «Яструб»

212

13

14.   

Хмельницька область, рій «Подільські джури»

206

14

15.   

Сумська область, рій «Воїни волі»

204

15

16.   

Волинська область, рій «Волинські яструби»

201

16

17.   

Київська область, рій «Нічна варта»

199

17

18.   

Житомирська область, рій «Нащадки козаків»

193

18

19.   

Івано-Франківська область, рій «Гірські леви»

189

19

20.   

Тернопільська область, рій «Чайка»

188

20

21.   

Закарпатська область, рій «Кам’яницькі соколята»

185

21

22.   

Чернівецька область, рій «Хотинські козаки»

183

22

23.   

Кіровоградська область, рій «Нічні кажани»

169

23

24.   

Донецька область, рій «Торські козаки»

144

24

25.   

Рівненська область, рій «Соколи»

138

25

26.   

м. Харків, рій «Імені Данила Дідіка» (поза конкурсом)

165

26

 

 

ПРОТОКОЛ

козацької забави «Перетягування линви»

 

 

                                                                                         23 серпня 2017 року

№ з/п

Область, рій

Місце

1

Рій «Дніпро» м. Києва

І

2

Рій «Родяни» Львівської області

ІІ

3

Рій «Воїни волі» Сумської області

ІІІ

 

 

ПРОТОКОЛ

Надання першої долікарської допомоги та

транспортування потерпілого «Рятівник»

 

 

                                                                                                                                                                                                                     16 серпня 2017 року                                                                      

                                                                                                                                           

 

Область (рій)

Кількість штрафних балів на теоретичному етапі від 1 до 4

Кількість штрафних балів на практичному етапі від 1 до 10

Кількість штрафних балів на швиткісному етапі від 1 до 21

Сума штрафних балів

Час проходження дистанції швидкісного етапу

Час з урахуванням штрафних балів 1б- 10с.

Місце

1.      

Херсонська

0

0

0

0

0:00:38:57

0:00:38:57

І

2.      

Донецька

0

1

0

1

0:00:30:57

0:00:40:57

ІІ

3.      

Черкаська

0

1

0

1

0:00:31:65

0:00:41:65

ІІІ

4.      

Тернопільська

0

1

0

1

0:00:34:24

0:00:44:24

4

5.      

Хмельницька

0

0

0

0

0:00:45:43

0:00:45:43

5

6.      

Сумська

0

1

0

1

0:00:35:76

0:00:45:76

6

7.      

Дніпропетровська

0

1

0

1

0:00:35:99

0:00:45:99

7

8.      

Київська

0

1

0

1

0:00:45:23

0:00:55:23

8

9.      

м. Київ

0

2

0

2

0:00:37:62

0:00:57:62

9

10.            

Івано-Франківськ

0

0

3

3

0:00:28:00

0:00:58:00

10

11.            

Чернігівська

0

1

0

1

0:00:48:79

0:00:58:79

11

12.            

Миколаївська

1

2

0

3

0:00:28:89

0:00:58:89

12

13.            

Полтавська

0

2

0

2

0:00:40:43

0:01:00:43

13

14.            

Львівська

1

2

0

3

0:00:32:30

0:01:02:30

14

15.            

Закарпатська

0

2

0

2

0:00:43:27

0:01:03:27

15

16.            

Луганська

1

1

1

3

0:00:39:86

0:01:09:86

16

17.            

Запорізька

1

2

0

3

0:00:40:39

0:01:10:39

17

18.            

Кіровоградська

1

2

0

3

0:00:42:12

0:01:12:12

18

19.            

Волинська

0

2

1

3

0:00:42:35

0:01:12:35

19

20.            

Рівненська

1

2

0

3

0:00:44:13

0:01:14:13

20

21.            

Чернівецька

1

2

1

4

0:00:35:22

0:01:15:22

21

22.            

Харківська

0

3

0

3

0:00:48:94

0:01:18:94

22

23.            

Вінницька

1

2

1

4

0:00:39:27

0:01:19:27

23

24.            

Одеська

1

3

0

4

0:00:44:36

0:01:24:36

24

25.            

Житомирська

1

2

3

6

0:00:40:00

0:01:40:00

25

26.            

м. Харків

1

2

0

3

0:00:51:09

0:01:21:09

26

 

 

ПРОТОКОЛ

Змагань на дистанції «Туристсько-спортивна смуга перешкод»

 

       

                                                                                                                                                                                                                                      15 серпня 2017 року     

№ з/п

 

 

 

 

Область (місто)

перешкоди

штрафи

 

 

час роботи на дистанції

 

 

результат

 

 

МІСЦЕ

 

жердини

підлаз

маятник

купини

колода

транспортування потерпілого

гусячий крок

 

 

бали

 

 

час

1

Донецька

4

2

6

7

0

0

0

19

9:30

4:11:57

13:41:57

22

 

2

м. Харків

17

7

15

20

2

0

0

61

30:30

4:48:00

35:18:00

26

 

3

Херсонська

3

0

4

3

0

0

6

16

8:00

4:37:53

12:37:53

18

 

4

Рівенська

3

0

6

6

1

0

0

16

8:00

5:20:97

13:20:97

21

 

5

Житомирська

4

4

3

6

0

0

0

17

8:30

4:38:44

13:08:44

19

 

6

Чернівецька

5

0

0

2

0

0

0

7

3:30

7:26:56

10:56:56

16

 

7

м.Київ

1

4

4

5

1

0

0

15

7:30

3:19:25

10:49:25

15

 

8

Луганська

8

2

0

0

0

0

0

10

5:00

3:57:78

8:57:78

11

 

9

Харківська

3

0

0

0

0

0

0

3

1:30

3:36:15

5:06:15

ІІ

 

10

Закарпатська

4

1

3

20

3

0

1

32

16:00

4:28:56

18:28:56

24

 

11

Волинська

0

0

0

4

0

0

0

4

2:00

3:28:19

5:28:19

4

 

12

Черкаська

5

0

0

3

0

0

0

8

4:00

5:26:16

9:26:16

13

 

13

Київська

1

1

0

1

0

0

0

3

1:30

3:51:28

5:21:28

ІІІ

 

14

Миколаївська

7

0

1

4

1

0

6

19

9:30

4:18:25

13:48:25

23

 

15

Хмельницька

3

0

3

3

0

0

20

29

14:30

5:35:10

20:05:10

25

 

16

Тернопільська

1

0

1

1

0

0

0

3

1:30

5:00:44

6:30:44

5

 

17

Сумська

0

2

1

10

4

0

0

17

8:30

4:40:50

13:10:50

20

 

18

Вінницька

0

0

0

7

0

0

0

7

3:30

4:17:53

7:47:53

8

 

19

Запорізька

1

0

2

6

0

0

0

9

4:30

3:26:53

7:56:53

10

 

20

Львівська

2

1

1

5

0

0

0

9

4:30

3:24:28

7:54:28

9

 

21

Кіровоградська

7

1

0

2

0

0

0

10

5:00

4:38:68

9:38:68

14

 

22

Полтавська

0

0

0

0

0

0

0

0

0:00

0:00

4:15:00

І

 

23

Одеська

1

1

0

2

0

0

0

4

2:00

4:47:12

6:47:12

6

 

24

Ів-Франківська

0

1

3

3

0

0

0

7

3:30

3:58:41

7:28:41

7

 

25

Дніпропетровська

2

0

6

2

0

0

0

10

5:00

4:03:09

9:03:09

12

 

26

Чернігівська

4

3

1

4

0

1

1

14

7:00

4:59:06

11:59:06

17

 

 

 

Результатів конкурсу письмових звітів про «Добре діло»

 

                                                                                                                                                                                                                                       15 серпня 2017 року                                                                      

з/п

Назва території, назва рою

Назва роботи

Суддя 1

Суддя 2

Суддя 3

Середня

місце

1.       

Житомирська область, рій «Нащадки козаків»

«Жодного дня без доброї справи»

130

125

128

127,6

І

2.       

Чернігівська область, рій «Фортеця»

«Подаруймо дитині радість…»

121

114

123

119,3

ІІ

3.       

Львівська область, рій «Родяни»

«За покликом серця»

125

114

117

118,6

ІІІ

4.       

Тернопільська область, рій «Чайка»

«З Україною в серці»

117

117

117

117

4

5.       

Рівненська область, рій «Соколи»

«Пам’ятай чужинець: тут господар - українець»

126

115

105

115,3

5

6.       

Вінницька область, рій «Корделія»

«Душу – Богові, життя – Україні, честь - собі»

119

113

113

115

6

7.       

Волинська область, рій «Волинські яструби»

«Волинь – край козацький»

122

110

112

114,6

7

8.       

Київська область, рій «Нічна варта»

«Чорна сповідь моєї Батьківщини»

126

110

106

114

8

9.       

Донецька область, рій «Торські козаки»

«Будьмо українцями»

109

121

109

113

9

10.   

Луганська область, рій «АРГОС»

«Козацькі сурми»

116

115

108

113

9

11.   

Миколаївська область, рій «Сокіл»

«Десятка добрих справ 2017»

120

108

108

112

11

12.   

Херсонська область, рій «Степові орли»

«Вам , воїни, наша підтримка і шана!»

113

114

109

112

11

13.   

Черкаська область, рій «Терен»

«Берегти та примножувати фауну рідного краю – обов’язок кожного!»

120

105

108

111

13

14.   

Хмельницька область, рій «Подільські джури»

«Ми вибрали долю, чи доля призначила нас»

126

105

101

110,6

14

15.   

Чернівецька область, рій «Хотинські козаки»

«Герої Хотинщини»

119

106

106

110,3

15

16.   

Кіровоградська область, рій «Нічні кажани»

«За чисте, зелене довкілля»

118

96

114

109,3

16

17.   

Харківська область, рій «Безстрашні мурахи»

«Милосердя не данина молоді, а внутрішній поклик душі»

107

107

104

106

17

18.   

Дніпропетровська область, рій «Фенікс»

«Життя людині дається на добрі справи»

106

106

105

105,6

18

19.   

Закарпатська область, рій «Кам’яницькі соколята»

«Наші добрі справи»

105

106

106

105,6

18

20.   

Сумська область, рій «Воїни волі»

«Добре діло»

109

88

113

103,3

20

21.   

Запорізька область, рій «Яструб»

«Волонтерський рух матвіївців: добро починається з тебе»

98

105

105

102,6

21

22.   

Полтавська область, рій «Котелевські гарди»

«Пам’ятаймо чорнобильський квітень»

109

97

99

101,6

22

23.   

Одеська область, рій «Чорноморські козаки»

«Діти за мир без війни»

101

98

98

99

23

24.   

м. Київ область, рій «Дніпро»

«Твори добро!»

113

89

89

97

24

25.   

Івано-Франківська область, рій «Гірські леви»

«Ліцей – місце добрих людей»

98

95

95

96

25

26.   

м. Харків, рій «Імені Данила Дідіка» (поза.)

Благодійний аукціон «Баш на баш»

124

119

114

119

26

 

 

 

Загальна інформація

№ п/п

Область (місто)

Конкурс/змагання

Відун

Квест

Лава на лаву

Рятівник

Ватра

Впоряд

Стрільба

Смуга перешкод

Таборування

Линва

Добре діло

1.        

Вінницька

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.        

Волинська

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

3.        

Дніпропетровська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.        

Донецька

 

 

 

ІІ

 

 

 

 

ІІІ

 

 

5.        

Житомирська

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

І

6.        

Закарпатська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.        

Запорізька

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.        

Івано-Франківська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.        

Київська

ІІІ

ІІІ

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

10.    

Кіровоградська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.    

Луганська

 

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

 

12.    

Львівська

 

 

 

 

ІІ

 

 

 

 

ІІ

ІІІ

13.    

Миколаївська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.    

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.    

Полтавська

 

 

 

 

І

 

 

І

 

 

 

16.    

Рівненська

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

 

17.    

Сумська

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ

 

18.    

Тернопільська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.    

Харківська

І

І

 

 

 

 

ІІ

ІІ

ІІ

 

 

20.    

Херсонська

 

ІІ

 

І

 

 

 

 

 

 

 

21.    

Хмельницька

 

 

 

 

 

І

 

 

 

 

 

22.    

Черкаська

 

 

 

ІІІ

 

ІІ

І

 

І

 

 

23.    

Чернівецька

 

 

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

24.    

Чернігівська

 

 

І

 

 

 

 

 

 

 

ІІ

25.    

м. Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І