24-27 жовтня 2017 року в конференц-залі Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (м. Київ) пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році (категорія Навчальна література з військово-патріотичного напряму позашкільної освіти).

         За результатами оцінювання був визначений 1 переможець, 1 лауреат та 8 учасників в даній категорії. Усі результати оцінювання надані для огляду та подальшої реалізації в Державну наукову установу «Інститут модернізації та змісту освіти», як головного організатора Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.

         У наш нелегкий час дуже важливі нові ідеї з військово-патріотичного напряму позашкільної освіти, тому Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді дякує всім учасникам та членам експертної комісії за співпрацю та вагомий внесок в удосконалення змісту позашкільної освіти.20171026 122050 1