Підведенні підсумки Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму та Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму за 2017 рік. У розділі "Робота центру. Відділ спортивного туризму." розміщенні підсумкові протоколи Кубку  України серед юнаків з пішохідного туризму (молодша та старша вікові групи) та Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму (молодша та старша вікові групи).  

У Кубках взяли участь 449 учасників з 58 команд з 18 областей  та м.Києва. Кубки включали декілька етапів з пішохідного туризму -  відкриті змагання Полтавської області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, відкритий чемпіонат м. Києва серед юнаків  з пішохідного туризму, відкриті змагання Миколаївської області з пішохідного туризму серед юнаків «Кубок Бугу», відкритий Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків  з пішохідного туризму «ЄвроКарпати  – 2017» та два етапи з велосипедного туризму - відкриті змагання Вінницької області серед юнаків з велосипедного туризму і відкриті змагання Харківської області з велосипедного туризму.  

        Значну організаційну роботу з проведення зазначених заходів здійснили колективи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та Харківської обласної станції юних туристів.

             Переможці та призери в командному та особистих заліках, а також тренери команд, що посіли призові місця у Кубках України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму будуть нагороджені дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.