Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді

104

Схід і Захід разом

У вересні 2017 року на базі Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Пшенична О.Г.) спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено Всеукраїнський семінар-практикум директорів обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою „Формування системи роботи у позашкільних навчальних закладах в сучасних умовах, виховання дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи”, за результатами якого комунальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради організував патріотичну екскурсійну подорож до Тернопільської області.

Мета подорожі: вивчення досвіду організації діяльності навчальних закладів Тернопільської області з національно-патріотичного виховання, туристсько-краєзнавчої роботи, ознайомлення з туристсько-рекреаційними можливостями Тернопільщини для подальшої організації туристських походів, краєзнавчих експедицій, екскурсій тощо.

Делегація, до складу якої входило 27 педагогічних працівників з міст Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Вільногірськ, Новомосковськ та Криничанського, Солонянського, Верхньодніпровського районів, протягом 18 – 20 жовтня 2017 р. долучилися до системи навчання й виховання захисників Вітчизни в Бучачському колегіумі Святого Йосифата (для хлопців), етнографічних досліджень „Борщівська скриня” (дефіле), краєзнавчих музеїв міст Борщів та Бучач, Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів, ознайомилися з замками та печерами Тернопільської області, Марійським духовним центром тощо. Подорож проводилась під гаслом „Схід і Захід разом”.

Завдяки директорові Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Пшеничній Оксані Григорівні та педагогічному колективу закладу керівники гуртків позашкільних закладів, педагоги СЗШ Дніпропетровської області відкрили для себе ще одну мальовничу сторінку України – Тернопільську область – і в подальшому будуть організовувати спелеологічні експедиції, вивчати археологію Поділля, знайомити дітей Дніпропетровщини з Тернопіллям.

Партнерство позашкільних навчальних закладів з національно-патріотичного виховання в Україні – це шлях до відродження української державності. 

Обласні центри патріотичного виховання, краєзнавства, туризму та станції юних туристів

Партнери

Ми тут

 

 

12314

Меню

Free Joomla! template by L.THEME